Eğlence Burada Yaşanır

Tatil denince akla ilk olarak eğlence gelir. Eğlence denince de deniz ve kumsal.. Peki denizin yanında, bir de gününüze heyecan katacak eğlenceli bir havuz parkı olsa nasıl olurdu? Süper olurdu değil mi!..

Ferhatoğlu Şirketler Grubu, Kuzey Ege’nin en büyük ilk aqua parkı AQUA OLİVE PARK’ı 2008 yazında Altınoluk’ta açtı. AQUA OLİVE PARK, her yaştan müşteriye hitap etse de, müşteri profilinin büyük çoğunluğunu oluşturan çocuklar ve gençler için harika bir eğlence mekanı olarak yaratıldı.

Sınır tanımayan eğlence, bitmeyen macera, hızlı ve heyecanlı kaydıraklar… Hepsi yeşil cennetin ortasındaki AQUA OLİVE PARK’ta..

Kuzey Ege’nin ilk aqua parkı, öylesine büyük ilgiyle karşılandı ki.. Bu ilgi gösteriyor ki, yazın yurtiçi ve yurtdışından bir çok turisti ağırlayan bu bölgenin, böyle kapsamlı bir aqua parka gerçekten ihtiyacı vardı.. AQUA OLİVE PARK’ta büyükler için 5 adet, küçükler için özel hazırlanan havuzda ise 6 adet çeşitli türden kaydırak bulunuyor. Farklı özelliklerdeki bu kaydıraklarda, ister çocuk, ister yetişkin olun eğlenceye limit yok.. Örneğin yaklaşık 17 m uzunluğundaki tüp kaydıraktan 9 m çapında, huni şeklindeki kaydırağın içine girip ortasından havuza düşüyorsunuz. 4 kıvrımlı uzun kaydırakta başlayan heyecan dolu yolculuğunuz ise, masmavi havuza serinletici bir dalış ile son buluyor.

AQUA OLİVE PARK’ta çocuk havuzu için özellikle çok fazla alternatif kaydırak çeşidi seçilmiş. Minikler için oldukça eğlendirici..

AQUA OLİVE PARK, özellikle aileler tarafından tercih ediliyor. Bunun üç önemli sebebi var. Temizlik, güvenlik ve tabii ki sınırsız eğlence…

Eğlenceye denizde devam etmek isteyenler için Olive’in Beach Club’ı, Edremit Körfezi’nin en temiz denizine sahip Altınoluk sahilinde konukları için keyifli saatler sunar.

KAYDIRAKLAR

aaa
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Start typing and press Enter to search